Zakochany Radosław Majdan obsypuje kwiatami ciężarną Małgosię Rozenek: «Bo teraz serca masz dwa» (FOTO) – Pudelek

thumbnail

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przeszli długą drogę, by wkrótce móc cieszyć się z przyjścia na świat nowego członka rodzina. Trudno więc się dziwić, że zakochani dzielą się swoim szczęściem przy każdej nadarzającej się okazji.

 

Zobacz: Radosław Majdan zdradza szczegóły porodu żony: «Oczywiście będę w nim uczestniczył»

 

Ostatnio podczas podróży powrotnej z USA do Polski Małgorzata Rozenek opublikowała wpis, w którym nawiązuje do ikonicznej relacji Kingi Rusin z after party u Beyonce i Jaya Z. W komentarzach razem z żoną żartował rozbawiony Radek.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek kręci bekę z Kingi «Bradley posyłał mi uśmiechy» Rusin: «Każdy dostaje na wejściu… kapcie (weszłam w tę opcję)»

 

Okazuje się, że były bramkarz okazuje swojej ukochanej uczucia nie tylko poprzez wspieranie jej instagramowych inicjatyw, ale także w zaciszu domowym. Radzio z okazji Walentynek przyniósł ukochanej żonie wielki bukiet czerwonych róż. Zdjęcie Małgosi z kwiatami podpisał:

 

«Bo teraz serca masz dwa» – czytamy.

 

Małgosia nie pozostała mu dłużna. Na swoim profilu na Instagramie pokazała romantyczne zdjęcie z Pysiulą, które podpisała:

 

«Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana.” Erich Osterfield Myślę, że to dotyczy również mężczyzn 😁 tej wszechogarniającej siły Wam życzę. Kochajcie się» – napisała i dodała nawiązanie do niespodzianki od męża:

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Back To Top